• Ford
  • Volvo
  • Jaguar
  • Land Rover
x
Moto-Pfohe Open menu

Старши специалист „Комуникации и клиентско изживяване“, Ref. MCS-17

валидна до:

София

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От 2017 г. компанията е част от световното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ. От самото си създаване Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и е официалният вносител на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната. Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

Търсим своя проактивен, динамичен и опитен

Старши специалист „Комуникации и клиентско изживяване“

Ролята е ключова за връзката между клиентите и марките и услугите, които предлагаме, както и комуникацията към външни и вътрешни публики.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Изготвя, предлага и изпълнява маркетингови и комуникационни стратегии, планове и кампании за развитието на бранда Мото-Пфое;

- Отговаря и/или координира всички прояви, свързани с бранда Мото-Пфое и ко- брандирани прояви и събития, както и ПР активности;

- Отговаря за максимизиране на маркетинг синергията в групата;

- Отговаря оперативно за участията във всички изложения, панаири и т.н.;

- Координира работата на специалист "Дигитални медии";

- Разработва и прилага стратегии и инициативи за клиентско изживяване;

- Анализира обратната връзка и данни с цел подобрение;

- Грижи се за позитивен опит на клиентите във всеки канал – дигитален и физически;

- Работи заедно с екипа за клиентско задоволство с цел подобряване удовлетвореността на клиентите.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Изключителни комуникационни и аналитични умения, адаптивност, умения, свързани с обслужване на клиенти;

- Висше образование Бакалавър или Магистър, за предимство ще се считат специалности „Бизнес администрация“, „Маркетинг“ или „Комуникации“;

- Минимум 5 години опит в маркетинг, комуникации, клиентско изживяване;

- Опит в дигиталния маркетинг ще се счита за предимство;

- Отлично владеене на английски език;

- Да е запознат с принципите и практиките на проектния мениджмънт;

- Владеене на високо ниво на MS Office и софтуерни системи.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;

- Възможности за развитие;

- Трудов договор с пълно осигуряване;

- Допълнително здравно осигуряване;

- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография на имейл HR@motopfohe.bg. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.