• Ford
  • Volvo
  • Jaguar
  • Land Rover
x
Moto-Pfohe Open menu

СЪТРУДНИК ОТДЕЛ ЛОГИСТИКА, Ref. MCS-18

валидна до:

София

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От самото си създаване през 1991 г., Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната.

Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

За отдел Логистика, централен офис, бул. Сливница № 444, търсим да назначим:

СЪТРУДНИК ОТДЕЛ ЛОГИСТИКА

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-          Поръчва автомобили в платформите на производителите;

-          Обработва данни в локалната програма на Мото-Пфое и в платформите на фирмите производители;

-          Организира и координира процеса на доставка на поръчаните автомобили до България и дистрибуцията им в страната;

-          Подготвя набор от документи, съпътстващи работния процес;

-          Изготвя разнородни справки.

ИЗИСКВАНИЯ:

-          Бакалавърска степен или еквивалентен подходящ професионален опит;

-          Умения за организация, планиране и управление на времето;

-          Умения за работа в екип, способност да работи в динамична среда, да се справя с няколко  задачи едновременно;

-          Умения за сътрудничество и ефективна работа с отделите на организацията;

-          Силни комуникативни умения;

-          Английски език;

-          Ползване програмите на Microsoft Office (Outlook, Word и Excel).

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

-          Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

-          Надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване квалификацията, като част от изискванията и възможностите, които предлагат представляваните от Мото-Пфое автомобилни марки;

-          Допълнително здравно осигуряване;

-          1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

-          Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография на имейл HR@motopfohe.bg. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.