• Ford
  • Volvo
  • Jaguar
  • Land Rover
x
Moto-Pfohe Open menu

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ГАРАНЦИИ, Ref. MCS-37

валидна до:

София

МОТО-ПФОЕ е част от световното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ. От самото си създаване е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. МОТО-ПФОЕ има 18 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри - в 15 града на страната. В момента екипът ни се разширява за целта търсим буден и проактивен

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК ГАРАНЦИИ FORD

Отговорности:

- Контролира гаранционните поръчки на филиалите и дилърите за съответствие с изискванията на Гаранционните наръчници на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция";

- Въз основа на издадените и приключени гаранционни поръчки изготвя гаранционни протоколи в определените срокове

- Изпраща гаранционните протоколи/въвежда гаранционните поръчки в системата на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Следи редовно текущата информация на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция", касаеща условията за гаранционно обслужване и покрития и я свежда до знанието на сервизния персонал

- Поддържа контакт с гаранционен отдел на производителя на FORD автомобили и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Оказва съдействие на сервизния персонал за правилното протичане на гаранционните ремонти в съответствие с изискванията на производителя на FORD автомобили и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Организира периодично бракуване на гаранционно снетите резервни части, подлежащи на унищожение

- Познава и се ръководи в дейността си от Гаранционните наръчници на производителя на FORD и/или доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция"

- Подготвя отчети и справки, необходими на производителя/доставчика на застрахователния продукт "Удължена гаранция" прекия ръководител

-Архивира и съхранява по утвърдени правила всички документи по гаранционните ремонти

Изисквания:

- Завършено или в процес на завършване висше образование, с предимство техническо;

- Владеене на английски език

- Компютърна грамотност

- Умения за работа в екип

- Енергичен и амбициозен

- Готовност за динамична работа

Условия на работа:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;

- Допълнително здравно осигуряване;

- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография на имейл HR@motopfohe.bg. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.