• Ford
  • Volvo
  • Jaguar
  • Land Rover
x
Moto-Pfohe Open menu

ТЪРГОВЕЦ РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ, Ref. MCS-19

валидна до:

София

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От самото си създаване през 1991 г., Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната. Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

За филиала ни за продажба и сервизиране на марката Volvo, намиращ се на „Околовръстен път“ № 483 , търсим да назначим:

ТЪРГОВЕЦ РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Провежда търговски разговори с клиентите, лице в лице и по телефон;

- Изтъква предимствата на оригиналните части и разяснява на клиентите условията на гаранцията за резервни части;

- Съобщава на клиентите цени, складова наличност, като предоставя тази информация, по телефон или по е-майл;

- Следи и поддържа договорените нива на складова наличност/аксесоари;

- Проверява дали всички резервни части и оборудване са в добро състояние при получаването им от доставчика;

- Следи всички части да бъдат правилно складирани и разположени, както и да се спазват съответните стандарти за съхранение;

- Своевременно уведомява клиентите за пристигнали резервни части по техни заявки;

- Следи автомонтьорите да разполагат с необходимите резервни части за извършване на планирания ремонт (например като резервира частите за ремонти по график и извършва предварително вземане на части за следващия ден);

- Участва в периодични частични ревизии;

- Работи по утвърдени процедури и спазва стандартите на производителя;

- Участва в обучения, задължителни за заеманата позиция.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно техническо или Висше техническо образование;

- Техническа грамотност – познаване устройството на автомобила;

- Комуникативност и умения за работа в екип;

- Добро владеене на английски език;

- Умения за работа с ел. каталози за части е предимство;

- Мотивация;

- Отговорност, дисциплинираност, прецизност и бързина при изпълнение на професионалните задължения.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);

- Да сте в досег с последните технологии в автомобилния бранш;

- Възможности за развитие;

- Трудов договор с пълно осигуряване;

- Допълнително здравно осигуряване;

- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;

- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография на имейл HR@motopfohe.bg. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.